0

סל הקניות שלך ריק

שירות לקוחות: 03-5102111 שלוחה 2  

משלוחים והחזרות

חשוב לנו להעניק לך חווית קנייה נוחה ונעימה ולכן יש באפשרותך לבחור באיזו דרך תרצי לקבל את הפריטים לידך.

תמיד ניתן לפנות לשירות הלקוחות של חגית טסה -

שעות הפעילות של שירות הלקוחות ימים א'-ה' בין השעות  09:00-18:00 בטלפון 03-5102111 שלוחה 2 או 24/7 במייל service@hagitassa.com

 

 

 


 

משלוחים

בעת קניה באתר ישנן מספר אפשרויות למשלוח:

  1. עלות משלוח הזמנה בקנייה מעל 300 ₪ - ללא עלות לכל כתובת שתבחרי.

  2. עלות משלוח הזמנה בקנייה מתחת ל-300 ₪ -דמי משלוח ע"ס 15 ₪

  3. דואר רשום- ללא עלות

  4. החלפות- החלפה אחת ללא עלות על כל קניה מעל 300 ש"ח.

  5. החזרות- החזרה ללא עלות פעם אחת בלבד בכל רכישה.

  6. הנהלת החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תעריפי המשלוחים מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 


 

זמני משלוח

משלוח עד הבית

לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, החבילה תישלח אליך בטווח 8 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח חיצונית. בימי שישי וערבי חג לא יתבצעו משלוחים.

*לתשומת לבך: על מנת לייעל את המשלוח אליך, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנך נמצאת רוב שעות היום - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתך. ניתן לבצע הזמנה באתר חגית טסה לכל אזורי הארץ. במקרים בהם חברת השילוח אינה מגיעה לאזור המבוקש, אנו נשלח את החבילה בדואר ישראל או לחלופין ניתן גם לבצע את ההזמנה ולקבלה בחנות חגית טסה הקרובה לביתך.

*החברה עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצרכי הלקוחה, וזאת בכפוף למדיניות חברות ההובלה.

 

שירות המשלוחים פועל בין השעות 08:00-21:00. השליח מתאם מראש את מועד ההגעה בהודעה או בשיחה מקדימה מול הלקוחה. אנו ממליצות לעבור על טופס אישור ההזמנה  ולראות שכל הפרטים נכונים ומעודכנים להתקשרות עם השליח. זמני האספקה בישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק מותנים בהנחיות הביטחוניות של הצבא באותה עת ואינם בשליטתנו.

 

מובהר כי זמני האספקה הינם זמנים משוערים וייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג' ושאינם תלויים בחברה. הלקוחה מאשרת כי ידוע לה כי יכול ואספקת המוצרים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, היא מאשרת כי ידוע לה שהחברה לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצרים במקרים הבאים:

עקב "כוח עליון" ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת החברה. מובהר כי החברה איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר המוצרים אינם נמצאים במלאי. אם מוצרים מסוימים חסרים במלאי, החברה תמסור הודעה על כך ללקוחה אשר תהא רשאית לבטל את ההזמנה.דואר רשום

ההזמנות נשלחות באמצעות דואר רשום של דואר ישראל.  ישלח אליך ספח לתיבת הדואר המודיע על הגעת החבילה לסניף הדואר הקרוב לביתך. לתשומת לבך: בדואר רשום זמן המשלוח תלוי בזמני דואר ישראל ולרוב החבילות נשלחות תוך 10 ימי עסקים.

 

 


 

 

החזרה או החלפת פריטים שנקנו באתר

במידה והתחרטת על הקנייה על אף שהפריטים שקנית הגיעו באופן תקין, הנך זכאית להחזר כספי מלא למעט דמי המשלוח. הזיכוי הכספי יתבצע אך ורק לאחר שהפריט חזר אלינו ונמצא כי הוא במצב תקין. הפריט יאסף ע"י שליח על חשבוננו בתאום מראש.

*** לאחר 14 יום ממועד הגעת הפריטים אליך, לא תתאפשר החלפה או החזרה של מוצרים.

בכדי להחזיר מוצר, או להחליפו אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו בדואר אלקטרוני ל-Service@hagitassa.com על מנת לטפל בפנייתך ביעילות אנא צייני את מספר ההזמנה, המוצר ברצונך להחליף או להחזיר וסיבת ההחלפה או ההחזרה.

*** ללא הודעה ותאום עם שירות הלקוחות לא תתאפשר החלפה או החזרה.

 


 

 

אופן ההחזרה

לבחירתך שתי אפשרויות להחלפת/החזרת הפריטים ללא עלות:

1. החזרה באמצעות שליח על חשבוננו - יש להחזיר את המוצרים באריזתם המקורית, כולל תויות ובתוך הקרטון של חגית טסה עד 14 יום מקבלת המוצר.

2. החזרה לאחת מחנויות "חגית טסה" - ניתן לבצע החלפה בלבד בכל אחת מחנויות רשת "חגית טסה". יש להגיע עם הפריט באריזתו המקורית והחשבונית המקורית בצירוף מייל משירות הלקוחות שלנו המאשר את ההחלפה. ללא החשבונית והאישור לא תהיה אפשרות לבצע החלפה.

יש לשם לב שהפריטים צריכים לשאת את התווית המחוברת אליהם, לאחר שלא נעשה בהם כל שימוש. על תכשיטים, בישום מוצרי ספא וקוסמטיקה להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה. הלבשה תחתונה אינה ניתנת להחזרה או החלפה, על פי החוק.

 


 

החזר כספי

החזר כספי יתבצע על ידי שירות הלקוחות של האתר. ההחזר יתבצע עבור כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. אם העסקה בוצעה בתשלומים, גם הזיכוי של כרטיס האשראי יתבצע לפי מס' התשלומים.

אנו נעדכן אותך עם ביצוע הזיכוי במייל.

עבור עסקאות ששולמו באמצעות PayPal ההחזר הכספי יהיה לחשבון הפייפאל או בהעברה בנקאית לחשבונו של הלקוח במקרים בו לא יהיה ניתן לזכות את חשבון הפייפאל מכל סיבה שהיא.

 


 

ביטול עסקה על ידי חגית טסה

הזמנתך עלולה שלא להתבצע אם הפריט שבחרת אזל מן המלאי, נמצא פגום או במידה ופרטי כרטיס האשראי לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים אלה ייצור עמך שירות הלקוחות קשר.

לפרטים ובירורים נוספים ניתן לפנות בכל עת במייל אל מחלקת שירות הלקוחות service@hagitassa.com.